Hotel Bedřichov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Bedřichov 62, Špindlerův Mlýn 54351

Budova hotelu Bedřichov nabízí celkovou kapacitu 313 lůžek, jejichž většina se nachází v hlavní budově hotelu a menší část v přilehlých budovách depandance. Hotel je umístěn v blízkosti lyžařského areálu Medvědín a nabízí též mnoho dalších sportovních aktivit, mezi které patří tenisová hala, fitness centrum a squash. Relaxovat můžete ve wellness centru umístěném v budově hotelu.
Pro nejmenší hosty je v areálu připraven dětský koutek a venkovní hřiště. Hotel disponuje velkým společenským sálem a několika menšími salónky. Hostům je zde zdarma k dispozici WiFi připojení na internet. Hotelový komplex nabízí vlastní parkoviště před budovou.


  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel Bedřichov On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Jednolůžkový
Pětilůžkový
Čtyřlůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 2 pobytových balíčků nabízených v Hotel Bedřichov

Hotel Bedřichov Pokoje

Hotel Bedřichov svým hostům nabízí ubytování v pokojích s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi lůžky. K dispozici jsou též apartmány a až čtyřlůžková studia v budovách depandance, která jsou vhodná pro ubytování celé rodiny. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí, telefonem a ledničkou. Ubytování v depandancích má společnou předsíň a sociální zařízení a disponuje též kuchyňkou s vařičem a ledničkou.

V rozsáhlém wellness centru na hosty čeká krytý bazén s tobogánem, divokou řekou, whirlpoolem a dalšími vodními atrakcemi. Relaxovat lze též v saunách a při masážích. 

Hotel disponuje konferenčním zázemím s kapacitou až 240 míst a kinosálem pro 147 osob.

Hotel Bedřichov Gastronomie

V ranních hodinách na hosty čeká bohatá bufetová snídaně s nabídkou teplých i studených pokrmů. V hotelu je možné si objednat stravování formou polopenze a plné penze, které probíhá též bufetovou formou. Hosté mohou navštívit i hotelový bar s letní terasou a nedalekou stylovou restauraci U Medvěda nabízející krkonošské speciality. 

Hotel Bedřichov Recepce

Klientům je k dispozici nepřetržitá služba na recepci, která zajišťuje prodej denního tisku, drobných upomínkových předmětů, občerstvení, nápojů a hygienických potřeb. Cennosti a peníze si mohou klienti uložit v bezpečnostních schránkách, které jsou ve vybavení většiny hotelových pokojů, nebo na recepci.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hotel Bedřichov Dostupnost

Hotel Bedřichov se nachází v severozápadní části Špindlerova Mlýna. Autobusová zastávka Bedřiška je odsud vzdálená 7 minut chůze. Autobusové nádraží najdeme 1 kilometr jižně od hotelu. Hosté přijíždějící vozem jej mohou pohodlně zaparkovat na odstavné ploše před budovou hotelu za příplatek. 

Hotel Bedřichov Okolí

Špindlerův Mlýn patří mezi nejoblíbenější rekreační střediska Krkonoš. V zimních měsících je navštěvovaným lyžařským centrem s nabídkou udržovaných sjezdovek i běžeckých tras. Dominantou centra města je Bílý most přes řeku Labe a vedle něho stojící socha sv. Jana Nepomuckého. V letní sezóně se návštěvníkům nabízí mnoho turistických a cyklistických tras. Naplánovat si můžete např. procházku okolo Labské přehrady, kde si lze zapůjčit loďku a  obdivovat tak krásy místní přírody i z vodní hladiny.

Hotel Bedřichov

Bedřichov 62, Špindlerův Mlýn
Zobrazit celou mapu